مهاجرت به کانادا

دروس
پیش نیاز عمده دانش گاه طبابت کانادا بیولوژی
با آزمایشگاه شیمی
همگانی با آزمایشگاه شیمی
آلی با آزمایشگاه فیزیک
با آزمایشگاه انگلیسی
دوره
های رزیدنتی( Post-graduate) دانشجوها در فصل‌پاییز سال آخر تحصیل خود در عصر ی M .D وارد خدمت دریافت قبول رزیدنتی کانادا (CaRMS) می شوند . در این خدمت دانشجویان ترجیحات بیمار ستان ها و تخصص های خویش را رتبه بندی می نمایند . در تراز ی بعد، دانشجوها در برنامه هایی که اپلای کرده اند، جايگاه بندی می شوند . ترجیحات هر تیم وارد یک سیستم دریافت پذیرش کامپیوتری می شود تا انتساب سمت زریدنسی تعیین شود .

روز دریافت پذیرش معمولا چندین ماه پیشین از فارغ التحصیلی انجام می شود . زمان زمان ی Post-graduate بر حسب تخصصی که گزینش می شود، متغیر هست .

عصر ی رزیدنتی پزشکان خانواده یک عصر ی 2 ساله است که توسط دانشکده پزشکان خانواده ی کانادا (CFPC) تایید صلاحیت می شود و در سال سوم عصر رزیدنتیشان حوزه های کار مختلفی از گزاره فوریت های پزشکی، اطفال و مادران، نگهداری از سالخوردگان، نگهداری های فعلا یا این که پزشکی ورزش مو جود می باشد .

سایر
عصر های رزیدنتی تخصص های طبی توسط دانشگاه سلطنتی پزشکان و جراحان کانادا (The Royal College of Physicians and Surgeons of Canada) تایید صلاحیت می شوند؛
اکثر عصر های رزیدنتی 5 ساله هستند . دکتر داخلی و پزشک معالج اطفال دوره های چهارساله می‌باشند که سال پایان تحصیل را می توان برای کامل شدن زمان ای در دکتر معالج عمومی داخلی یا یک دکتر همگانی اطفال و یا در زمان های فلوشیپ به کار گیری کرد .

تعداد یه خرده از دروه های رزیدنتی جراحی از پاراگراف جراحی قلب، جراحی روان و برخی از دوره های جراحی عمومی، 6 سال به ارتفاع می انجامد . سپس از اکثر دوره های رزیدنتی، عصر های تخصص های فرعی هم موجود می باشند . فارغ التحصیلان عصر های M .D کانادا برخلاف اکثر عصر های طبابت آمریکا طور بدون واسطه بدون یک تراز ی میانی کارورزی وارد دروه ی رزیدنتی می شوند .

برنامه
ی دارای اهمیت پذیرش رزیدنتی- دوره نخستین (R-1 Main Residency Match) در سرویس CaRMS این دوره ی وسیع ترین برنامه ی دریافت قبول رزیدنتی سرویس CaRMS می باشد . برنامه ی R-1 Main Residency Match همگی ی 17 دانش کده پزشکی کانادا را در بر می گیرد و هر ساله دو عصر داراست .

– اولین دوره شامل همه ی فارغ التحصیلان عصر های پزشکی کانادا و آمریکا و دانشجویان سال پایان پزشکی در کانادا می باشد که شرایط نخستین را برآورده کرده و قبلا دوره ی رزیدنتی را در کانادا یا آمریکا نگذارنده اند و همینطور فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی طبابت (IMG ها) که وضعیت حتمی را داشته و تا قبل از این عصر های رزیدنتی را در کانادا یا ایالات متحده نگذرانده باشند .

– دوره ی دوم همه ی متقاضیانی که در عصر ی اولیه قبول نشده اند و متقاضیانی که دوره های رزیدنتی را قبلا در کانادا یا ایالات متحده گذرانده باشند، در بر می گیرد .

جهت مشاوره با ماتماس بگیرید .02126116691

روند
فعالیت به تیتر پزشک معالج (MD– Doctor of Medicine) گام
1: اخذ گواهی لیسانس
عمده درخواست کنندگان کالج های طبابت قبل از اپلای به دانشگاه پزشکی، یک مدرک مدرک لیسانس را دریافت می کنند . دانشجویان می توانند فن های مختلفی را برای تحصیل در بازه زمانی کارشناسی تعیین کنند با این اکنون می بایست مطمئن شوند که دروس علوم پایه را می گذرانند . همچنین توقع می رود که دروس اجتماعی، انگلیسی و ریاضیات در نیز در مقطع کارشناسی بگذارنند . در این زمینه مشاوران پاد می‌توانند شایسته ترین عصر های مدرک کارشناسی که دارای ارتباط با زمان پزشکی می‌باشند را به شما معرفی کنند .

گام
2: گذراندن زمان پزشکی
گذراندن زمان های MD ، 4 سال به ارتفاع می انجامد . دو سال اولیه صرف گذراندن دروس آموزشی شالوده در پزشکی، سیستم های تن و بیماری ها می شود . در طول دو سال پایان دانشجو ها در دپارتمان های تخصص متعدد بیمارستان ها را گردش میباشند و زیر نظارت دانشکده در محافظت از مریض تجربه کسب می نمایند . دانشجویان همینطور بایستی در سال انتها خود امتحاناتی را بگذرانند .

گام
3: گذراندن زمان رزیدنتی
اشخاص بر اساس علایق شغلی خویش دوره ی رزیدنتی را تعیین می کنند . این عصر معمولا فی مابین 3 تا 7 سال به ارتفاع می انجامد و اصول عمومی پزشکی و تخصص های خاصی را پوشش می دهد . رزیدنت های وظایف مختلفی از گزاره گذراندن آزمون های فیزیکی، ثبت سابقه بیمار، حضور در کنفرانس ها و تعبیر اطلاعات آزمایشگاه را دارا‌هستند . خدمت اخذ قبول رزیدنتی کانادا برای ارائه قبول از ترجیحات متقاضی به کار گیری می نمایند . این عصر ها معمولا با دستمزد و درآمد همراه می‌باشند .برچسب ها : مهاجرت به کانادا،
تعداد بازدیدها : 2
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 29
  • بازدید امروز :9
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 25
  • بازدید این ماه : 29
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 8
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر